Auto Bazos.cz

Naši zákazníci se nás často ptají, jak se díváme na prodej na inzertních serverech. A velice často se v dotazech objevuje právě server Auto Bazos.cz.
Nebudeme předstírat, že nemáme zájem o prodej Vašeho auta u nás. Realita je taková, že na tom vyděláváme. Nicméně jsme přesvědčeni, že prodej prostřednictvím JAKÉHOKOLIV autobazaru dává prodávajícímu i kupujícímu větší jistotu v obchodním vztahu vznikajícím při prodeji resp. nákupu ojetého auta.

Server Auto Bazos.cz je jistě hojně navštěvovaný a využívaný a bezpochyby na něm najdete širokou nabídku vozů – a to těch spíše levnějších – jak na prodej, tak ke koupi.

Při hlubším zamyšlení se proč lidé prodávají auta na inzertním serveru (např. na zmiňovaném serveru Auto Bazos.cz) a ne v autobazaru ,dojdeme pravděpodobně k následujícímu závěru. Autobazary při přijímací kontrole odhalí spoustu věcí. Například to, že auto je poškozené, že bylo zasaženo např. povodní, že je – v tom nejhorším případě – kradené či „slepené“ z několika aut. Ve svém okolí máme několik lidí, kteří koupili takto „sestavené“ auto …

Volba je samozřejmě na Vás. Pokud se dobře vyznáte v autech, nebo máte ve svém okolí někoho z branže, kdo je schopen na místě posoudit stav vozidla, máte určitě pocit větší jistoty při nákupu ojetého auta mezi fyzickými osobami, resp. prostřednictvím inzertních serverů, např. Auto Bazos.cz.

Při osobním prodeji (např. prodeji prostřednictvím Auto Bazos.cz) bohužel není vždy možnost či ochota prodávajících k prohlídce auta v servisu. Oproti tomu dobré autobazary obvykle mívají své vlastní dílny a jsou zvyklí poskytnout auto jak k prohlídce Vaším servisním technikem, tak k testovací jízdě, při které auto budete řídit vy, nebo Vámi pověřený člověk.

Při prodeji prostřednictvím autobazaru přebírá autobazar veškeré záruky včetně záruky na původ vozu. Prodávající si navíc většinou může odnést za svoje auto peníze ihned v hotovosti. I pro kupujícího má nákup auta v autobazaru oproti nákupu zprostředkovaném prostřednictvím kontaktu např. na serveru Auto bazos.cz, svoje výhody.
Žádný inzertní server vč. Auto Bazos.cz Vám nezajistí financování, nepomůže Vám s formalitami, s STK apod. Autobazary oproti tomu samozřejmě ano.

Pokud prodáváte nebo kupujete auto a preferujete větší jistotu, obraťte se na autobazar. Pokud si věříte, že bezpečně zvládnete nákup auta v režimu osobního prodeje zprostředkovaného přes inzertní server (např. Auto Bazos.cz), pak se do toho neváhejte pustit.

My jsme připraveni Vám s prodejem i nákupem Vašeho vozu pomoct. Máme zkušenosti od roku 1998, plochu pro 300 aut a širokou nabídku aut i souvisejících služeb.
Neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle 495 217 432, e-mailu info@autobazar-pracharna.cz, nebo si projděte přímo naší nabídku na www.autobazar-pracharna.cz.


  • Rozdáváme milion
  • Výkup vozidel

Naše autocentra

Autobazar Prachárna
Svobodné Dvory 125
503 11
Hradec Králové
Otevřeno:
Po-Ne: 9:00 - 18:00
Telefon:: 774 218 273

Autobazar Prachárna

AUTO NECHANICE
Staré Nechanice 109
503 15 Nechanice
Hradec Králové
Otevřeno:
Po-Pá: 08:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
Telefon: 495 441 204

Auto Nechanice

PRACHÁRNA autoprodej s.r.o.
Svobodné Dvory 125
503 11 Hradec Králové
Telefon: 774 218 273
Mobil: 608 218 219
E-mail info@pracharna.cz
IČ: 25979710
DIČ: CZ25979710
Číslo účtu:
Novinky na E-mail Nechte si zasílat novinky z Autobazaru Prachárna přímo na Váš e-mail!
Naši partneři
2020 © PRACHÁRNA autoprodej s.r.o. - všechna práva vyhrazena.
Webdesign & SEO eStudio